Pihla Showroomit

Tervetuloa tutustumaan Pihla-ikkunoihin paikan päälle!

Vierailemalla Pihlan Showroomissa voit tutustua tarkemmin Suomen suosituimpiin ikkunoihin ja oviin. Samalla saat lisätietoa tuotteiden ominaisuuksista ja lisävarusteista sekä apua omia tarpeitasi vastaavien ratkaisujen löytämiseen. Huomiothan, että vierailuista on aina sovittava etukäteen.


  • TALOYHTIÖT: Ohesta löydät kaikkien Pihla Showroomien taloyhtiömyynnistä vastaavien asiantuntijoidemme yhteystiedot.
  • UUDISKOHTEET: Mikäli rakennat omakotitaloa, pyydämme ensisijaisesti olemaan yhteydessä Vantaan Showroomin sähköpostiin, josta saat tarvittaessa jatko-ohjeita, mikäli haluat tutustua tuotteisiin toisaalla.
  • SANEERAAJAT: Omakotitalon ikkunaremonttia suunnittelevia pyydämme olemaan aluksi yhteydessä oman alueensa Pihla jälleenmyyjään, jonka kanssa on mahdollista sopia tarkemmin tuote-esittelystä.

Pihla Showroom Vantaa

Äyritie 16, 01510 Vantaa

 

Uudiskohdemyynti – pientalot

uudiskohdemyynti@pihla.fi


Taloyhtiöt

Antti Jokela
antti.jokela@pihla-tiivi.fi
044 451 4560

Jyri Rahkola
jyri.rahkola@pihla-tiivi.fi
040 482 0025

Johan Selin
johan.selin@pihla-tiivi.fi
040 680 8573

Sami Sipilä
sami.sipila@pihla-tiivi.fi
0400 194 024

Christian Söderlund
christian.soderlund@pihla-tiivi.fi
044 762 8316

Pihla Showroom Turku

Rydöntie 6, 20360 Turku

Taloyhtiöt

Vesa Elo
vesa.elo@pihla-tiivi.fi
044 421 5131

Jukka-Pekka Tuominen
jukka-pekka.tuominen@pihla-tiivi.fi
040 712 4715

Rauno Kärkäinen
rauno.karkainen@pihla-tiivi.fi
050 569 6940

Pihla Showroom Tampere

Viinikankatu 45, 33800 Tampere

Taloyhtiöt

Jarkko Lehtinen
jarkko.lehtinen@pihla-tiivi.fi
040 673 5579

Jarmo Riikola
jarmo.riikola@pihla-tiivi.fi
0500 486 202

Pihla Showroom Oulu

Idealinja 13, 90410 Oulu

Taloyhtiöt

Ari Maunumäki
ari.maunumaki@pihla-tiivi.fi
0400 287 784

Jani-Pekka Sirviö
jani-pekka.sirvio@pihla-tiivi.fi
044 451 4508

Pihla Showroom Kuopio

Kauppakeskus Herman, Leväsentie 2, 70700 Kuopio

Taloyhtiöt

Panu Eskola
panu.eskola@pihla-tiivi.fi
040 9030 768

Teemu Markkanen
teemu.markkanen@pihla-tiivi.fi
040 414 1760

Pihla Showroom Jyväskylä

Kauppakeskus Seppä, Ahjokatu 5, 40320 Jyväskylä

Taloyhtiöt

Antti Katainen
antti.katainen@pihla-tiivi.fi
040 592 3645

Seppo Lamusuo
seppo.lamusuo@pihla-tiivi.fi
0400 384 814